Bezpečnosť

Kamerové systémy

Kamerové systémy alebo inak povedané priemyselná televízia, sa za posledné roky vyvinula na vysokú technologickú úroveň. Ešte niekoľko rokov dozadu sa pri analógových kamerách riešilo, či použiť farebné alebo čiernobiele, a obraz končil pri 700 riadkoch. Pri týchto kamerách bol veľký problém rozpoznať tvár alebo ŠPZ vozidla a o protisvetle alebo zábere v noci ani nehovoriac. Naša firma je zameraná na technológiu s použitím IP kamier (digitálne kamery), kde sa kvalita obrazu posúva až do 4K rozlíšenia a to znamená, že nie je problém rozpoznať ŠPZ vozidla pri objekíve s uhlom záberu 95 stupňov do vzdialenosti až 35 metrov.

IP kamery prinášajú okrem vysokej kvality obrazu aj rôzne možnosti  spracovania či už živého obrazu alebo záznamu. (Prenos signálu prostredníctvom wifi antén na kilometrové vzdialenosti , streamovanie obrazu na rôzne web stránky atď.)

V dnešnej dobe už vieme ako nadstavbu ku kamerovému systému dodať aj inteligentú videoanalýzu. To znamená, že naše kamery dokážu rozpoznávať ŠPZ vozidla, detekovať tváre osôb, sledovať pohyb osôb a objektov, a vytvárať rôzne štatistiky, ktoré vieme pomocou našich programátorov ušiť presne na želanie zákazníka!

Zabezpečovacie, prístupové a dochádzkové systémy

Potrebujete ochrániť majetok pred krádežou alebo nechceným vlámaním? Máme pripravené stovky možností ako tomu predísť. Stačí, ak nás kontaktujete a my vám na mieru dodáme snímače, ktoré vyhodnocujú pohyb osôb v interiéri alebo exteriéri, detekujú zmeny teplôt, vlhkosti a oprávnenie prístupu. Naša firma má bohaté skúsenosti s alarmami značky Satel, Paradox, Crow a Jablotron. Zaoberáme sa tiež biometrickým prístupom a  dochádzkou zamestnacov.